Hallitus

Hallitus kokoontuu noin kerran kahdessa kuukaudessa kesätaukoa lukuun ottamatta.
Nykyinen hallitus valittiin syyskokouksessa 25.11.2019.

Puheenjohtaja
Petri Aaltio, Nurmijärvi, 040 751 6575, petri.aaltio@gmail.com

Varsinaiset jäsenet
Eeva Ristseppä, Lohja, 040 523 8931, eeva.ristseppa@gmail.com
Paula Sams-Nurmentaus, Espoo, 050 583 9361, p_sams@hotmail.com
Sinikka Skyttä, Helsinki, 050 372 5329, sinttu.skytta@gmail.com
Satu Toivola, Espoo, 040 733 4274, saaga-3@hotmail.com
Anne-Marie Vartti, Helsinki, 040 514 1885, amvartti@gmail.com
Ari Österberg, varapuheenjohtaja, Helsinki, 0400 677 561, ari.osterberg@gmail.com

Varajäsenet
Heidi Damstedt, Helsinki, 050 341 7145, hdamstedt@gmail.com
Hannemari Haapala, Espoo, 050 438 4884, haapalahannemari@gmail.com
Minna Lahtela, Helsinki, 040 732 2018, minna.lahtela@gmail.com
Anne Piiroinen, Helsinki, anne.k.piiroinen@gmail.com

Sihteeri
Järjestösihteeri Pia-Stina Repo, 040 751 4244, sihteeri@ms-helsinki.fi