Hallitus

Hallitus kokoontuu noin kerran kahdessa kuukaudessa kesätaukoa lukuun ottamatta. Seuraava hallituksen kokous on ma 11.3. klo 17.00

Hallitus vuonna 2019

Puheenjohtaja
Petri Aaltio, Nurmijärvi, 2019-2020
040 751 6575, petri.aaltio@gmail.com

Varsinaiset jäsenet

Minna Lahtela, Helsinki, 2017-2019
040 732 2018, minna.lahtela@gmail.com

Paula Sams-Nurmentaus, Espoo, 2019-2021
050 583 9361, p_sams@hotmail.com

Sinikka Skyttä, Helsinki, 2019
050 372 5329, sinttu.skytta@gmail.com

Satu Toivola, Espoo, 2019-2021
040 733 4274, saaga-3@hotmail.com

Anne-Marie Vartti, Helsinki, 2018-2020
040 514 1885, amvartti@gmail.com

Ari Österberg, Helsinki, 2019-2020, varapuheenjohtaja
0400 677 561, ari.osterberg@gmail.com

Varajäsenet

Heidi Damstedt, Helsinki, 2019
050 341 7145, hdamstedt@gmail.com

Hannemari Haapala, Espoo, 2019
050 438 4884, haapalahannemari@gmail.com

Tiina Raitio, Helsinki, 2019
040 721 6084, tiina.raitio@gmail.com

Eeva Ristseppä, Lohja, 2019
040 523 8931, eeva.ristseppa@gmail.com

Logo